Багер гасеничар KOMATSU PC240-8

PDF
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
1/9
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка KOMATSU
Модел PC240-8
Тип багер гасеничар
Година на производство 2014
Локација Кина Shanghai
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Machineryline ID LD15410
Состојба
Состојба половни
Оригинална боја
Дополнителни информации
Боја жолт
Дополнителни информации
Англиски
1)Service
Pick you up from the airport
Book hotel for you
Guide you to visit Shanghai

2)Conditions and Shipment
Used but in good working condition
No oil leaking.
No heavy smoking.
Well serviced and maintained.
Be ready to work.
Price: Negotiable
Locate in shanghai China
Package: In bulk or by container
Deliver in 1-7 days after confirmation
Прикажи цел коментар
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
багер гасеничар KOMATSU PC450-8 KOMATSU PC450-8 цена на барање Багер гасеничар 2014 362 кс Кина, Shanghai
багер гасеничар KOMATSU PC240LC-8 KOMATSU PC240LC-8 58.000 US$ Багер гасеничар 2014 125 kW Кина, Shanghai
багер гасеничар KOMATSU PC240LC-8 KOMATSU PC240LC-8 цена на барање Багер гасеничар 2014 125 kW Кина, Shanghai
багер гасеничар KOMATSU PC350-7 KOMATSU PC350-7 цена на барање Багер гасеничар 2014 4700 м/ч Кина, Shanghai
багер гасеничар KOMATSU PC210LC-7 KOMATSU PC210LC-7 цена на барање Багер гасеничар 2014 3200 м/ч Кина, Shanghai
багер гасеничар KOMATSU PC240LC-8 KOMATSU PC240LC-8 цена на барање Багер гасеничар 2014 125 kW Кина, Shanghai