Багер гасеничар KOMATSU PC 240 NLC-10

PDF
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
1/11
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка KOMATSU
Модел PC 240 NLC-10
Тип багер гасеничар
Година на производство 2013
Работни часови 7135 м/ч
Нето тежина 25000 кг
Локација Германија Lemgo
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот # E-2246
Кабина
Клима уред
Дополнителна опрема
Лопата
Хидраулика за хидрочекан
Систем за брза замена
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
VIN K6####
Дополнителни информации
Англиски
price: on request
CE
Reversing camera
Machine in very good condition
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
багер гасеничар KOMATSU PC 360 LC-10K KOMATSU PC 360 LC-10K цена на барање Багер гасеничар 2012 9644 м/ч Германија, Lemgo
багер гасеничар KOMATSU PC 210 LC-8K KOMATSU PC 210 LC-8K 39.850 € Багер гасеничар 2012 12400 м/ч Германија, Lemgo
багер гасеничар KOMATSU PC 210 LC-8K KOMATSU PC 210 LC-8K 78.850 € Багер гасеничар 2012 5580 м/ч Германија, Lemgo
багер гасеничар KOMATSU PC 130 LC-8K KOMATSU PC 130 LC-8K 35.950 € Багер гасеничар 2012 6955 м/ч Германија, Lemgo
багер гасеничар KOMATSU PC 210 LC-8K KOMATSU PC 210 LC-8K 39.850 € Багер гасеничар 2011 9474 м/ч Германија, Lemgo