Багер гасеничар KOMATSU PC 138 US-10

PDF
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
1/11
PDF
49.850 €
Контактирајте го продавачот
Марка KOMATSU
Модел PC 138 US-10
Тип багер гасеничар
Година на производство 2014
Работни часови 6289 м/ч
Нето тежина 14000 кг
Локација Германија Lemgo
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот # E-2247
Кабина
Клима уред
Дополнителна опрема
Лопата
Хидраулика за хидрочекан
Систем за брза замена
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
VIN KMTPC245L77F4####
Дополнителни информации
Англиски
price: on request
CE
Reversing camera
Front blade
Machine in very good condition
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
багер гасеничар KOMATSU HB 215 LC-2 KOMATSU HB 215 LC-2 цена на барање Багер гасеничар 2015 6034 м/ч Германија, Lemgo
багер гасеничар KOMATSU PC 240 NLC-10 KOMATSU PC 240 NLC-10 цена на барање Багер гасеничар 2013 7135 м/ч Германија, Lemgo
багер гасеничар KOMATSU HB 215 LC-2 KOMATSU HB 215 LC-2 цена на барање Багер гасеничар 2015 5749 м/ч Германија, Lemgo
багер гасеничар KOMATSU PC240 KOMATSU PC240 цена на барање Багер гасеничар 2014 6500 м/ч Германија, Frankfurt/Main
багер гасеничар KOMATSU PC 360 LC-10K KOMATSU PC 360 LC-10K цена на барање Багер гасеничар 2012 9644 м/ч Германија, Lemgo