Багер гасеничар KOMATSU HB 215 LC-2

PDF
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
1/11
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка KOMATSU
Модел HB 215 LC-2
Тип багер гасеничар
Година на производство 2015
Работни часови 5749 м/ч
Нето тежина 22000 кг
Локација Германија Lemgo
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот # E-2250
Кабина
Клима уред
Дополнителна опрема
Лопата
Хидраулика за хидрочекан
Систем за брза замена
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
VIN KMTHB004J0205####
Дополнителни информации
Англиски
price: on request
CE
Reversing camera
Machine in very good condition
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
багер гасеничар KOMATSU HB 215 LC-2 KOMATSU HB 215 LC-2 цена на барање Багер гасеничар 2015 6034 м/ч Германија, Lemgo
багер гасеничар KOMATSU PC 240 NLC-10 KOMATSU PC 240 NLC-10 цена на барање Багер гасеничар 2013 7135 м/ч Германија, Lemgo
багер гасеничар KOMATSU PC700LC-8 KOMATSU PC700LC-8 цена на барање Багер гасеничар 2016 8180 м/ч Германија, 06188 Landsberg
багер гасеничар KOMATSU PC240 KOMATSU PC240 цена на барање Багер гасеничар 2014 6500 м/ч Германија, Frankfurt/Main