Багер гасеничар KOBELCO SK200-8

PDF
PDF
22.960 €
375.000.000 IDR
Контактирајте го продавачот
Марка KOBELCO
Модел SK200-8
Тип багер гасеничар
Година на производство 2010
Локација Индонезија
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Machineryline ID ZD31644
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Боја син

Дополнителни информации — Багер гасеничар KOBELCO SK200-8

Индонезиски
Kobelco Excavator SK200-8 lokasi Lebak, Banten
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Контакти на продавачот
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
captcha
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

багер гасеничар KOBELCO Sk200-3 KOBELCO Sk200-3 23.535 US$ Багер гасеничар 2009 4785 м/ч Кина, Shanghai
багер гасеничар KOBELCO SK200D KOBELCO SK200D 20.000 US$ Багер гасеничар 2010 20000 кг Кина, Shanghai
багер гасеничар KOBELCO SK210-8 KOBELCO SK210-8 20.000 US$ Багер гасеничар 2010 21000 кг Кина, Shanghai
багер гасеничар KOBELCO SK135 KOBELCO SK135 15.000 US$ Багер гасеничар 07/2010 2650 м/ч Кина, Shanghai