Багер гасеничар JCB JS360NLC

PDF
багер гасеничар JCB JS360NLC
багер гасеничар JCB JS360NLC
багер гасеничар JCB JS360NLC слика 2
багер гасеничар JCB JS360NLC слика 3
багер гасеничар JCB JS360NLC слика 4
багер гасеничар JCB JS360NLC слика 5
багер гасеничар JCB JS360NLC слика 6
багер гасеничар JCB JS360NLC слика 7
багер гасеничар JCB JS360NLC слика 8
багер гасеничар JCB JS360NLC слика 9
багер гасеничар JCB JS360NLC слика 10
багер гасеничар JCB JS360NLC слика 11
Заинтересирани сте за огласот?
1/11
PDF
32.000 €
Контактирајте го продавачот
Марка:  JCB
Модел:  JS360NLC
Тип:  багер гасеничар
Година на производство:  2011
Локација:  Полска Lubartów
Датум на објавување:  вчера
Machineryline ID:  YD36000
Состојба
Состојба:  половни
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

JCB JS160LC 48.590 € Багер гасеничар 2011 6.3 м Полска, Bolechowice
JCB JS360 50.900 € Багер гасеничар 2013 13650 м/ч Полска, Grudziądz
JCB JZ 235 цена на барање Багер гасеничар 2009 Полска, Harbutowice
JCB JS220LC T4 48.590 € Багер гасеничар 2014 10250 м/ч Полска, Nowa Wieś Ełcka
JCB JS 370 RATY - KREDYT цена на барање Багер гасеничар 2015 8915 м/ч Полска, Frydrychowo
JCB JS240CL 38.180 € Багер гасеничар 2007 11016 м/ч Полска, Sulechow