Багер гасеничар JCB JS220LC

PDF
багер гасеничар JCB  JS220LC
1/1
PDF
48.000 US$
Бруто цена, ДДВ – 20%
≈ 42.090 €
40.000 US$
Нето цена
Контактирајте го продавачот
Марка JCB
Модел JS220LC
Тип багер гасеничар
Година на производство 2008
Прва регистрација 2009
Работни часови 8612 м/ч
Локација Украина м.Дніпро
Датум на објавување јан 08, 2022
Machineryline ID RP27154
Мотор
Гориво дизел
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Руски
Продам экскаватор гусеничный JCB JS220LC
В рабочем хорошем состоянии
В Днепре
Осмотр в рабочее время
Продам екскаватор гусеничний JCB JS220LC
У робочому хорошому стані
У Дніпрі
Огляд в робочий час
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
багер гасеничар JCB JS 220 JCB JS 220 42.000 € Багер гасеничар 2007 9000 м/ч Украина, Житомир
багер гасеничар JCB JS 220 NLC JCB JS 220 NLC 40.375 € Багер гасеничар 2007 7508 м/ч Украина, Киев
багер гасеничар JCB JS240NC JCB JS240NC 49.300 € Багер гасеничар 2008 12156 м/ч Украина, Житомир
багер гасеничар JCB JS240NC JCB JS240NC 49.000 € Багер гасеничар 2008 12030 м/ч Украина, Житомир
багер гасеничар JCB JS 160 JCB JS 160 42.850 € Багер гасеничар 2007 8817 м/ч Украина, Полтава