Багер гасеничар Hyundai Robex 210 LC-7

PDF
PDF
39.000 €
Нето цена
48.360 €
Бруто цена
Контактирајте го продавачот
Марка Hyundai
Модел Robex 210 LC-7
Тип багер гасеничар
Работни часови 7940 м/ч
Локација Финска Iisalmi
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот 59337C118
Состојба
Состојба половни

Дополнителни информации — Багер гасеничар Hyundai Robex 210 LC-7

Фински
Hyväkuntoinen Hyundai
Kuvan kauhalla 40000€
Kiinteällä kuokkakauhalla 39000€
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Hyundai 145LCR-9 59.900 € Багер гасеничар 2011 7000 м/ч Финска, Jyväskylä
Doosan DX 225 LC 30.800 € Багер гасеничар 2007 15521 м/ч Финска, Liperi