Багер гасеничар Hitachi ZX200-5B

PDF
PDF
91.000 US$
≈ 84.440 €
Контактирајте го продавачот
Марка Hitachi
Модел ZX200-5B
Тип багер гасеничар
Година на производство 2014
Локација Азербејџан Баку
Датум на објавување 5.12.2023
Machineryline ID JL30114
Кабина
Клима уред
Камера за рикверц
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Боја портокалов

Дополнителни информации — Багер гасеничар Hitachi ZX200-5B

Руски
Japan
6,768 Hours
Control Pattern Changer
2014 US EPA Label
2950 mm Stick
Auxiliary Hydraulic Plumbing
600 mm Triple Grouser Track Shoes
1030 mm Digging Bucket
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Hitachi ZX 160 LC-3 87.000 US$ Багер гасеничар 2010 3800 м/ч Азербејџан, Baku
Hitachi ZAXIS 300 LCH 122.000 US$ Багер гасеничар 2016 11562 м/ч Азербејџан, Baku
Volvo EC220DL 83.000 US$ Багер гасеничар 2014 11000 м/ч Азербејџан, Baku
Caterpillar 318 EL 88.500 US$ Багер гасеничар 2014 6300 м/ч Азербејџан, Baku