Багер гасеничар Hitachi ZX180LC-3

PDF
багер гасеничар Hitachi ZX180LC-3
багер гасеничар Hitachi ZX180LC-3
багер гасеничар Hitachi ZX180LC-3 слика 2
багер гасеничар Hitachi ZX180LC-3 слика 3
багер гасеничар Hitachi ZX180LC-3 слика 4
багер гасеничар Hitachi ZX180LC-3 слика 5
багер гасеничар Hitachi ZX180LC-3 слика 6
багер гасеничар Hitachi ZX180LC-3 слика 7
багер гасеничар Hitachi ZX180LC-3 слика 8
багер гасеничар Hitachi ZX180LC-3 слика 9
багер гасеничар Hitachi ZX180LC-3 слика 10
багер гасеничар Hitachi ZX180LC-3 слика 11
Заинтересирани сте за огласот?
1/11
PDF
22.000 €
Контактирајте го продавачот
Марка:  Hitachi
Модел:  ZX180LC-3
Тип:  багер гасеничар
Година на производство:  2010
Локација:  Полска Lubartów
Датум на објавување:  вчера
Machineryline ID:  DP40060
Состојба
Состојба:  половни
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Hitachi ZX210LC-3 цена на барање Багер гасеничар 2009 6904 м/ч Полска, Frydrychowo
Hitachi ZX350 цена на барање Багер гасеничар 2011 10382 м/ч Полска, Ostrowiec Świętokrzyski
Hitachi Zaxis 18 цена на барање Багер гасеничар 2008 Полска, Łososina Dolna
Hitachi ZX290LCN-5B 46.000 € Багер гасеничар 2012 10782 м/ч Полска, Ostrowiec Świętokrzyski
Hitachi ZX250 33.550 € Багер гасеничар 2008 Полска, Jeleń
Hitachi X350 LCN-3 41.650 € Багер гасеничар 2012 21687 м/ч Полска, Gozdanin