Багер гасеничар Hitachi ZX 300

PDF
PDF
115.000 US$
≈ 106.700 €
Контактирајте го продавачот
Марка Hitachi
Модел ZX 300
Тип багер гасеничар
Година на производство 2018
Работни часови 4400 м/ч
Локација Азербејџан Баку
Датум на објавување 5.12.2023
Machineryline ID EN30114
Состојба
Состојба половни

Дополнителни информации — Багер гасеничар Hitachi ZX 300

Руски
Brand / model: Hitachi ZX 300
Country: Romania
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Hitachi ZAXIS 300 LCH 122.000 US$ Багер гасеничар 2016 11562 м/ч Азербејџан, Baku
Komatsu PC 300 125.000 US$ Багер гасеничар 2017 4230 м/ч Азербејџан, Baku
Hyundai R340L 105 US$ Багер гасеничар 2018 4800 м/ч Азербејџан, Baku
Hitachi ZX250 LC-6 289.000 US$ Багер гасеничар 2021 144 м/ч Азербејџан, Baku