Багер гасеничар Hitachi ZX 250 LC-3

PDF
PDF
66.000 US$
≈ 61.240 €
Контактирајте го продавачот
Марка Hitachi
Модел ZX 250 LC-3
Тип багер гасеничар
Година на производство 2013
Локација Азербејџан Баку
Датум на објавување 5.12.2023
Machineryline ID DN30114
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Боја портокалов

Дополнителни информации — Багер гасеничар Hitachi ZX 250 LC-3

Руски
Brand / model: Hitachi ZX 250 LC-3
Country: Spain
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Hitachi ZX200-5B 91.000 US$ Багер гасеничар 2014 Азербејџан, Baku
Hitachi ZX 160 LC-3 87.000 US$ Багер гасеничар 2010 3800 м/ч Азербејџан, Baku
Kobelco SK210LC-9 69.000 US$ Багер гасеничар 2014 5656 м/ч Азербејџан, Baku
Komatsu PC290-10 57.000 US$ Багер гасеничар 2013 7923 м/ч Азербејџан, Baku