Багер гасеничар Hitachi ZX 160 LC-3

PDF
PDF
87.000 US$
≈ 80.730 €
Контактирајте го продавачот
Марка Hitachi
Модел ZX 160 LC-3
Тип багер гасеничар
Година на производство 2010
Работни часови 3800 м/ч
Локација Азербејџан Баку
Датум на објавување 5.12.2023
Machineryline ID ZM30114
Состојба
Состојба половни

Дополнителни информации — Багер гасеничар Hitachi ZX 160 LC-3

Руски
Brand / model: Hitachi ZX 160 LC-3
Country: Switzerland
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Hyundai 380 LC-9 90.000 US$ Багер гасеничар 2011 6105 м/ч Азербејџан, Baku
Caterpillar 319 D 88.000 US$ Багер гасеничар 2012 8446 м/ч Азербејџан, Baku
Caterpillar 318 EL 88.500 US$ Багер гасеничар 2014 6300 м/ч Азербејџан, Baku