Багер гасеничар Hitachi ZAXIS 350 LCH

PDF
PDF
80.000 US$
≈ 74.230 €
Контактирајте го продавачот
Марка Hitachi
Модел ZAXIS 350 LCH
Тип багер гасеничар
Година на производство 2013
Работни часови 16500 м/ч
Локација Азербејџан Баку
Датум на објавување 5.12.2023
Machineryline ID XM30114
Состојба
Состојба половни

Дополнителни информации — Багер гасеничар Hitachi ZAXIS 350 LCH

Руски
Brand / model: Hitachi 2013 ZAXIS 350 LCH EXCAVATOR
Country: Turkey
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Hitachi ZX200-5B 91.000 US$ Багер гасеничар 2014 Азербејџан, Baku
Hitachi ZX 160 LC-3 87.000 US$ Багер гасеничар 2010 3800 м/ч Азербејџан, Baku
Caterpillar 319 D 88.000 US$ Багер гасеничар 2012 8446 м/ч Азербејџан, Baku
Volvo EC220DL 83.000 US$ Багер гасеничар 2014 11000 м/ч Азербејџан, Baku
Hitachi ZAXIS 300 LCH 122.000 US$ Багер гасеничар 2016 11562 м/ч Азербејџан, Baku