ATS Sweden AB
ATS Sweden AB
Во продажба: 383 огласа
4 години на Machineryline
4 години на пазарот
Телефонските броеви се проверени
Во продажба: 383 огласа
4 години на Machineryline
4 години на пазарот
Огласот Багер гасеничар Hitachi EX600LCHE-5 е продаден и не е вклучен во пребарувањето!
Слични огласи
Марка Hitachi
Модел EX600LCHE-5
Тип багер гасеничар
Година на производство 1998
Локација Шведска Västerbotten
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот S6318
Состојба
Состојба половни