Багер гасеничар HYUNDAI hx380L

PDF
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка HYUNDAI
Модел hx380L
Тип багер гасеничар
Година на производство 03/2019
Прва регистрација 2019-03
Работни часови 5600 м/ч
Локација Португалија Mafra
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Machineryline ID UG30310
Состојба
Состојба половни

Дополнителни информации — Багер гасеничар HYUNDAI hx380L

Португалски
machine year 2019
5600 hours
epa, ce certificate and manuals
40000kg
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

HYUNDAI HX220N цена на барање Багер гасеничар 2017 8974 м/ч Португалија, Mealhada
HYUNDAI HX145LCR 55.000 € Багер гасеничар 2017 5430 м/ч Португалија, Casal Da Fisga, Rio Maior
KOMATSU pc138-11 цена на барање Багер гасеничар 2019 3500 м/ч Португалија, Mafra
HITACHI ZX135US-6 65.000 € Багер гасеничар 2018 6600 м/ч Португалија, Mafra
HITACHI zx350-7 цена на барање Багер гасеничар 06/2020 4400 м/ч Португалија, Mafra
HYUNDAI HX130LCR 86.000 € Багер гасеничар 2019 2391 м/ч Франција, Nancy