Огласот Багер гасеничар HYUNDAI ROBEX250NLC-7A е продаден и не е вклучен во пребарувањето!
Слични огласи
багер гасеничар KOMATSU PC210LC-8 KOMATSU PC210LC-8 43.500 € Багер гасеничар 2009 9205 м/ч Португалија, Rio Maior
багер гасеничар HYUNDAI Robex 250 HYUNDAI Robex 250 28.900 € Багер гасеничар 2007 9547 м/ч Чехија, Ostrava
багер гасеничар HYUNDAI ROBEX250NLC-7A
Продадено
багер гасеничар HYUNDAI ROBEX250NLC-7A
багер гасеничар HYUNDAI ROBEX250NLC-7A слика 2
багер гасеничар HYUNDAI ROBEX250NLC-7A слика 3
багер гасеничар HYUNDAI ROBEX250NLC-7A слика 4
багер гасеничар HYUNDAI ROBEX250NLC-7A слика 5
багер гасеничар HYUNDAI ROBEX250NLC-7A слика 6
багер гасеничар HYUNDAI ROBEX250NLC-7A слика 7
багер гасеничар HYUNDAI ROBEX250NLC-7A слика 8
багер гасеничар HYUNDAI ROBEX250NLC-7A слика 9
1/9
Марка HYUNDAI
Модел ROBEX250NLC-7A
Тип багер гасеничар
Година на производство 2008
Работни часови 6348 м/ч
Локација Португалија Casal Da Fisga, Rio Maior
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Machineryline ID YV31170
Состојба
Состојба половни

Дополнителни информации — Багер гасеничар HYUNDAI ROBEX250NLC-7A

Португалски
Máquina original, bom estado de funcionamento, engate rápido hidráulico, circuito para martelo, material rolante com 80% de desgaste.