Багер гасеничар HYUNDAI HX220N

PDF
багер гасеничар HYUNDAI HX220N
1/1
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка HYUNDAI
Модел HX220N
Тип багер гасеничар
Година на производство 2017
Работни часови 8974 м/ч
Локација Португалија Mealhada
Датум на објавување мај 06, 2023
Machineryline ID LN32546
Состојба
Состојба половни
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

HYUNDAI HX145LCR 55.000 € Багер гасеничар 2017 5430 м/ч Португалија, Casal Da Fisga, Rio Maior
HYUNDAI hx380L цена на барање Багер гасеничар 03/2019 5600 м/ч Португалија, Mafra
HITACHI ZX130LCN-6 цена на барање Багер гасеничар 2017 4958 м/ч Португалија, Mealhada
HITACHI ZX135US-6 цена на барање Багер гасеничар 2018 4651 м/ч Португалија, Mealhada
HITACHI ZX160LC-5 цена на барање Багер гасеничар 2015 6483 м/ч Португалија, Mealhada
JCB JS 210 LC 60.000 € Багер гасеничар 2017 4900 м/ч Португалија, Anadia,Avelãs de Caminho