Багер гасеничар HYUNDAI R290NLC-9

PDF
багер гасеничар HYUNDAI R290NLC-9
1/1
PDF
65.900 €
Нето цена
78.421 €
Бруто цена
Контактирајте го продавачот
Марка HYUNDAI
Модел R290NLC-9
Тип багер гасеничар
Година на производство 2012
Работни часови 7800 м/ч
Локација Германија Dillingen / Saar
Датум на објавување јан 08, 2022
Machineryline ID NE27152
Сопирачки
EBS
Кабина
Токи-воки
Клима уред
Контрола на клима
Дополнителна опрема
Хидраулика за хидрочекан
Систем за брза замена
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Боја портокалов
Дополнителни информации
Германски
Hyundai R290NLC-9
ZSA
L/W 60-70%
Central lubricant applic
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
багер гасеничар HYUNDAI 235 LCR-9 HYUNDAI 235 LCR-9 69.850 € Багер гасеничар 2012 6200 м/ч Германија, Lemgo
багер гасеничар HYUNDAI ROBEX 140 W-9 HYUNDAI ROBEX 140 W-9 цена на барање Багер гасеничар 2012 7692 м/ч Германија, Lemgo
багер гасеничар HYUNDAI R 250 NLC-9 HYUNDAI R 250 NLC-9 цена на барање Багер гасеничар 2012 5872 м/ч Германија, Lemgo