Багер гасеничар HITACHI ZX120 with high quality in stock

PDF
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка HITACHI
Тип багер гасеничар
Локација Хонг Конг
Датум на објавување мај 21, 2023
Machineryline ID RA32743
Опис
Длабочина на копање 5.568696 м
Длабочина на копање 5562 мм
Радиус на копање 8.269224 м
Висина за истовар 8.570976 м
Капацитет на лопата 0.5198974 м³
Состојба
Состојба половни
Прво лакирање
Оригинална боја
Дополнителни информации
Боја црвен

Дополнителни информации — Багер гасеничар HITACHI ZX120 with high quality in stock

Англиски
AIBOR INTERNATIONAL GROUP CO.,LTD We are specialize in import, export and carry wide range of Used Heavy Construction
Machinery.
We have a great variety of machinery of different brands, please check the models below
1.used excavator (CAT, Doosan, Komatsu, Hitachi, Hundai, Kubota, Volvo, etc.)
2.used wheel loader
3.used crane (truck crane ,terrani crane ,etc.)
4.used forklift
5. used bulldozer
6.used road roller
7. used motorgrader
8. Backhoe Loader: JCB3CX, JCB4CX,
Used Caterpillar, Komatsu, Volvo, Hyundai,Hitachi,Doosan ,Dynapac Excavator, Wheel Loader, Compactor,Grader, Crane ...
With competitive price on selling
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи