Багер гасеничар HITACHI ZX350

PDF
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
1/11
PDF
38.000 US$
Нето цена
≈ 33.520 €
Контактирајте го продавачот
Марка HITACHI
Модел ZX350
Тип багер гасеничар
Година на производство 2012
Локација Кина Shanghai
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Machineryline ID DJ15408
Опис
Длабочина на копање 8 м
Висина за истовар 7.6 м
Капацитет на хидраулична пумпа 340 бар
Дополнителна опрема
Лопата
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Боја портокалов
Дополнителни информации
Англиски
1)Service
Pick you up from the airport
Book hotel for you
Guide you to visit Shanghai

2)Conditions and Shipment
Used but in good working condition
No oil leaking.
No heavy smoking.
Well serviced and maintained.
Be ready to work.
Price: Negotiable
Locate in shanghai China
Package: In bulk or by container
Deliver in 1-7 days after confirmation
Прикажи цел коментар
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
багер гасеничар HITACHI ZX60 HITACHI ZX60 15.500 US$ Багер гасеничар 2012 Кина, Shanghai
багер гасеничар HITACHI EX120-3 HITACHI EX120-3 18.800 US$ Багер гасеничар 06/2012 3100 м/ч Кина, Shanghai
багер гасеничар HITACHI ZX200 HITACHI ZX200 цена на барање Багер гасеничар 2012 3200 м/ч Кина, Shanghai
багер гасеничар HITACHI ZX200 HITACHI ZX200 цена на барање Багер гасеничар 2013 3200 м/ч Кина, Shanghai
багер гасеничар HITACHI ZX270 HITACHI ZX270 цена на барање Багер гасеничар 2013 173 кс Кина, Shanghai
багер гасеничар HITACHI EX200LC-3 HITACHI EX200LC-3 цена на барање Багер гасеничар 2011 3000 м/ч Кина, Shanghai