Багер гасеничар HITACHI ZX210

PDF
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
1/12
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка HITACHI
Модел ZX210
Тип багер гасеничар
Година на производство 2007
Локација Холандија Gramsbergen
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Machineryline ID MW27416
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Англиски
HITACHI ZX210LC
Year: 2007
Good condition, hammer line, extra hydraulic, 2 buckets.
Location: Netherlands
For more information, visit our website or email one of our vendors.
We reserve the right to correct any errors or mistakes in pricing or description.
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
багер гасеничар HITACHI ZX 225 US LC-3 HITACHI ZX 225 US LC-3 цена на барање Багер гасеничар 2007-01-01 12632 м/ч Холандија, Roosendaal
багер гасеничар HITACHI ZX 350 LC-3 HITACHI ZX 350 LC-3 37.950 € Багер гасеничар 2007 12552 м/ч Холандија, Oude-Tonge
багер гасеничар HITACHI ZX 350 LC-3 HITACHI ZX 350 LC-3 37.900 € Багер гасеничар 2007 13588 м/ч Холандија, Oude-Tonge
багер гасеничар HITACHI ZAXIS 135US HITACHI ZAXIS 135US цена на барање Багер гасеничар 2007-01-01 Холандија, Roosendaal
багер гасеничар HITACHI ZX180LC HITACHI ZX180LC цена на барање Багер гасеничар 2006 15636 м/ч Холандија, ROTTERDAM
багер гасеничар HITACHI ZX470LCH-3 HITACHI ZX470LCH-3 цена на барање Багер гасеничар 2008 260 kW Холандија, Klundert