Багер гасеничар FUCHS 715 R

PDF
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
1/20
PDF
12.300 €
Нето цена
15.129 €
Бруто цена
Контактирајте го продавачот
Марка FUCHS
Модел 715 R
Тип багер гасеничар
Година на производство 1994
Нето тежина 26000 кг
Локација Полска Olkusz
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Machineryline ID XG18467
Опис
Капацитет на лопата 1.5 м³
Мотор
Марка Deutz
Дополнителна опрема
Централно подмачкување
Лопата
Хидраулика за хидрочекан
Хидраулика за грајфер
Состојба
Состојба половни
Прво лакирање
Дополнителни информации
Боја бел
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
багер гасеничар KOBELCO SK200-2 KOBELCO SK200-2 13.000 € Багер гасеничар 1994 Полска, Lubartów
багер гасеничар CATERPILLAR 213 BLC CATERPILLAR 213 BLC 14.000 € Багер гасеничар 1992 13500 м/ч Полска, Gdańsk
багер гасеничар LIEBHERR R 312 LIEBHERR R 312 17.300 € Багер гасеничар 1995 12860 м/ч Полска, Bełchatów
багер гасеничар ATLAS 1304 ATLAS 1304 15.470 € Багер гасеничар 1997 1 м/ч Полска, Bibice
багер гасеничар DEMAG H45 50T DEMAG H45 50T 44.180 € Багер гасеничар 1993 Полска, Kruków
багер гасеничар O&K RH6 VARIO O&K RH6 VARIO 8.817 € Багер гасеничар 1993 Полска, Czechowice-Dziedzice