Багер гасеничар Daewoo SOLAR 340LCV

PDF
багер гасеничар Daewoo SOLAR 340LCV
багер гасеничар Daewoo SOLAR 340LCV
багер гасеничар Daewoo SOLAR 340LCV слика 2
багер гасеничар Daewoo SOLAR 340LCV слика 3
багер гасеничар Daewoo SOLAR 340LCV слика 4
багер гасеничар Daewoo SOLAR 340LCV слика 5
багер гасеничар Daewoo SOLAR 340LCV слика 6
багер гасеничар Daewoo SOLAR 340LCV слика 7
багер гасеничар Daewoo SOLAR 340LCV слика 8
багер гасеничар Daewoo SOLAR 340LCV слика 9
багер гасеничар Daewoo SOLAR 340LCV слика 10
багер гасеничар Daewoo SOLAR 340LCV слика 11
багер гасеничар Daewoo SOLAR 340LCV слика 12
багер гасеничар Daewoo SOLAR 340LCV слика 13
Заинтересирани сте за огласот?
1/13
PDF
35.000 €
Нето цена
Контактирајте го продавачот
Марка:  Daewoo
Модел:  SOLAR 340LCV
Тип:  багер гасеничар
Година на производство:  2006
Локација:  Полска Lubartów
Датум на објавување:  денеска
Machineryline ID:  VT34841
Состојба
Состојба:  половни
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Caterpillar 323DL 32.500 € Багер гасеничар 2008 Полска, Lubartów
JCB JS240CL 38.180 € Багер гасеничар 2007 11016 м/ч Полска, Sulechow
Caterpillar 324DL 42.110 € Багер гасеничар 2007 8890 м/ч Полска, Gdańsk
Volvo EC 460 35.170 € Багер гасеничар 2006 Полска, Gdańsk
Daewoo SL 250LC-V 21.000 € Багер гасеничар 2001 Полска, Lubartów