Багер гасеничар Caterpillar EL200B

PDF
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка Caterpillar
Модел EL200B
Тип багер гасеничар
Година на производство 1990
Локација Виетнам Ho Chi Minh
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Machineryline ID JF24532
Состојба
Состојба половни
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Caterpillar 219 lc 19.200 € Багер гасеничар 1990 Унгарија, Kunszentmiklós
Caterpillar 231D 48.500 US$ Багер гасеничар 1990 Мексико, Chihuahua
Caterpillar 229D 28.000 € Багер гасеничар 1989 10700 м/ч Германија, Ravensburg
Caterpillar 235 цена на барање Багер гасеничар 1991 Босна и Херцеговина, Posušje
Caterpillar 225 B LC 32.500 € Багер гасеничар 18000 м/ч Холандија, Roelofarendsveen