Багер гасеничар Caterpillar E70B

PDF
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка Caterpillar
Модел E70B
Тип багер гасеничар
Година на производство 1991
Локација Виетнам Ho Chi Minh
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Machineryline ID AV26366
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Боја жолт
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Caterpillar E70B цена на барање Багер гасеничар 1991 Виетнам, Ho Chi Minh
Caterpillar E70B цена на барање Багер гасеничар 1991 Виетнам, Ho Chi Minh
Caterpillar E70B цена на барање Багер гасеничар 1990 Виетнам, Ho Chi Minh
Caterpillar EL200B цена на барање Багер гасеничар 1990 Виетнам, Ho Chi Minh
Caterpillar E70 цена на барање Багер гасеничар 1988 Виетнам, Ho Chi Minh
Caterpillar E70 цена на барање Багер гасеничар 1988 Виетнам, Ho Chi Minh