Багер гасеничар Caterpillar 325FLCR

PDF
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка Caterpillar
Модел 325FLCR
Тип багер гасеничар
Година на производство 2016
Нето тежина 26200 кг
Локација Словачка Bratislava
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Machineryline ID KX27278
Опис
Длабочина на копање 6.7 м
Радиус на копање 10.3 м
Мотор
Сила 120 kW (163 кс)
Кабина
Клима уред
Дополнителна опрема
Систем за брза замена
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
VIN YCA00181
Боја жолт

Дополнителни информации — Багер гасеничар Caterpillar 325FLCR

Словачки
Kompletné prídavné hydraulické okruhy, rýchloupínač náradia CW40, ochranná mreža kabíny, klimatizácia
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Caterpillar 323FL 125.000 € Багер гасеничар 2016 8049 м/ч Словачка, Banská Bystrica - Kráľová
Caterpillar 308 E2 CR 75.000 € Багер гасеничар 2017 2553 м/ч Словачка, Banská Bystrica - Kráľová
Caterpillar 301.7D 19.000 € Багер гасеничар 2017 2305 м/ч Словачка, Košice
Caterpillar 301.4 C 24.000 € Багер гасеничар 2018 1325 м/ч Словачка, Bratislava
Caterpillar 316 FL 93.970 € Багер гасеничар 2018 4435 м/ч Словачка, Zilina
Caterpillar 308 E2 CR 56.000 € Багер гасеничар 2019 2553 м/ч Словачка, Banská Bystrica - Kráľová