Багер гасеничар Caterpillar 325CLN

PDF
багер гасеничар Caterpillar 325CLN
багер гасеничар Caterpillar 325CLN
багер гасеничар Caterpillar 325CLN слика 2
багер гасеничар Caterpillar 325CLN слика 3
багер гасеничар Caterpillar 325CLN слика 4
багер гасеничар Caterpillar 325CLN слика 5
багер гасеничар Caterpillar 325CLN слика 6
багер гасеничар Caterpillar 325CLN слика 7
багер гасеничар Caterpillar 325CLN слика 8
багер гасеничар Caterpillar 325CLN слика 9
багер гасеничар Caterpillar 325CLN слика 10
багер гасеничар Caterpillar 325CLN слика 11
Заинтересирани сте за огласот?
1/11
PDF
33.000 €
Контактирајте го продавачот
Марка:  Caterpillar
Модел:  325CLN
Тип:  багер гасеничар
Година на производство:  2005
Локација:  Полска Lubartów
Датум на објавување:  денеска
Machineryline ID:  QA39294
Состојба
Состојба:  половни
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Caterpillar 322C 57.840 € Багер гасеничар 2005 322 м/ч Полска, Mogilno
Caterpillar CAT 365BL FS цена на барање Багер гасеничар 2005 9500 м/ч Полска, Nakło n/Notecią
Caterpillar 315CL 17.000 € Багер гасеничар 2003 Полска, Lubartów
Caterpillar 324DL 35.000 € Багер гасеничар 2008 Полска, Lubartów
Caterpillar 323DL 32.500 € Багер гасеничар 2008 Полска, Lubartów