Багер гасеничар Caterpillar 323DL

PDF
багер гасеничар Caterpillar 323DL
багер гасеничар Caterpillar 323DL
багер гасеничар Caterpillar 323DL слика 2
багер гасеничар Caterpillar 323DL слика 3
багер гасеничар Caterpillar 323DL слика 4
багер гасеничар Caterpillar 323DL слика 5
багер гасеничар Caterpillar 323DL слика 6
багер гасеничар Caterpillar 323DL слика 7
багер гасеничар Caterpillar 323DL слика 8
багер гасеничар Caterpillar 323DL слика 9
багер гасеничар Caterpillar 323DL слика 10
багер гасеничар Caterpillar 323DL слика 11
Заинтересирани сте за огласот?
1/11
PDF
32.500 €
Контактирајте го продавачот
Марка:  Caterpillar
Модел:  323DL
Тип:  багер гасеничар
Година на производство:  2008
Локација:  Полска Lubartów
Датум на објавување:  денеска
Machineryline ID:  WE30264
Состојба
Состојба:  половни
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Caterpillar 324DL 35.000 € Багер гасеничар 2008 Полска, Lubartów
Caterpillar 330D 44.420 € Багер гасеничар 2008 Полска, Mogilno
Caterpillar 320D 44.000 € Багер гасеничар 2008 9500 м/ч Полска, Sochaczew
Caterpillar 321DLCR 34.000 € Багер гасеничар 2007 13174 м/ч Полска, Ostrowiec Świętokrzyski
Caterpillar 324DL 42.110 € Багер гасеничар 2007 8890 м/ч Полска, Gdańsk
Caterpillar 308DCR 30.000 € Багер гасеничар 2011 7404 м/ч Полска, Ostrowiec Świętokrzyski