Багер гасеничар Caterpillar 320L

PDF
багер гасеничар Caterpillar 320L
багер гасеничар Caterpillar 320L
багер гасеничар Caterpillar 320L слика 2
багер гасеничар Caterpillar 320L слика 3
багер гасеничар Caterpillar 320L слика 4
багер гасеничар Caterpillar 320L слика 5
багер гасеничар Caterpillar 320L слика 6
багер гасеничар Caterpillar 320L слика 7
багер гасеничар Caterpillar 320L слика 8
багер гасеничар Caterpillar 320L слика 9
багер гасеничар Caterpillar 320L слика 10
багер гасеничар Caterpillar 320L слика 11
Заинтересирани сте за огласот?
1/11
PDF
22.000 €
Контактирајте го продавачот
Марка:  Caterpillar
Модел:  320L
Тип:  багер гасеничар
Година на производство:  1995
Локација:  Полска Lubartów
Датум на објавување:  вчера
Machineryline ID:  GP38553
Состојба
Состојба:  половни
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Caterpillar 325LN 25.000 € Багер гасеничар 1995 Полска, Lubartów
Caterpillar 325LN 25.000 € Багер гасеничар 1994 Полска, Lubartów
Caterpillar 330BL цена на барање Багер гасеничар 1996 Полска
Caterpillar 317 17.000 € Багер гасеничар 1998 Полска, Lubartów
Caterpillar 320BL 31.500 € Багер гасеничар 2000 Полска, Lubartów
Caterpillar 317BL 18.000 € Багер гасеничар 1998 13921 м/ч Полска, Gdańsk