Багер гасеничар Caterpillar 320DL

PDF
багер гасеничар Caterpillar 320DL
багер гасеничар Caterpillar 320DL
багер гасеничар Caterpillar 320DL слика 2
багер гасеничар Caterpillar 320DL слика 3
багер гасеничар Caterpillar 320DL слика 4
багер гасеничар Caterpillar 320DL слика 5
багер гасеничар Caterpillar 320DL слика 6
багер гасеничар Caterpillar 320DL слика 7
багер гасеничар Caterpillar 320DL слика 8
багер гасеничар Caterpillar 320DL слика 9
багер гасеничар Caterpillar 320DL слика 10
багер гасеничар Caterpillar 320DL слика 11
багер гасеничар Caterpillar 320DL слика 12
багер гасеничар Caterpillar 320DL слика 13
багер гасеничар Caterpillar 320DL слика 14
багер гасеничар Caterpillar 320DL слика 15
багер гасеничар Caterpillar 320DL слика 16
багер гасеничар Caterpillar 320DL слика 17
Заинтересирани сте за огласот?
1/17
PDF
35.000 €
Контактирајте го продавачот
Марка:  Caterpillar
Модел:  320DL
Тип:  багер гасеничар
Година на производство:  2008
Локација:  Полска Lubartów
Датум на објавување:  денеска
Machineryline ID:  QU40071
Состојба
Состојба:  половни
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Caterpillar 324DL 35.000 € Багер гасеничар 2008 Полска, Lubartów
Caterpillar 323DL 32.500 € Багер гасеничар 2008 Полска, Lubartów
Caterpillar 330D 44.430 € Багер гасеничар 2008 Полска, Mogilno
Caterpillar 320D 44.000 € Багер гасеничар 2008 9500 м/ч Полска, Sochaczew
Caterpillar 321DLCR 34.000 € Багер гасеничар 2007 13174 м/ч Полска, Ostrowiec Świętokrzyski
Caterpillar 311 CU 39.110 € Багер гасеничар 2007 Полска, Łososina Dolna