Багер гасеничар Caterpillar 315CL

PDF
багер гасеничар Caterpillar 315CL
багер гасеничар Caterpillar 315CL
багер гасеничар Caterpillar 315CL слика 2
багер гасеничар Caterpillar 315CL слика 3
багер гасеничар Caterpillar 315CL слика 4
багер гасеничар Caterpillar 315CL слика 5
багер гасеничар Caterpillar 315CL слика 6
Заинтересирани сте за огласот?
1/6
PDF
17.000 €
Контактирајте го продавачот
Марка:  Caterpillar
Модел:  315CL
Тип:  багер гасеничар
Година на производство:  2003
Локација:  Полска Lubartów
Датум на објавување:  денеска
Machineryline ID:  NV38606
Состојба
Состојба:  половни
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Caterpillar 320BL 31.500 € Багер гасеничар 2000 Полска, Lubartów
Caterpillar CAT 365BL FS цена на барање Багер гасеничар 2005 9500 м/ч Полска, Nakło n/Notecią
Caterpillar 324DL 35.000 € Багер гасеничар 2008 Полска, Lubartów
Caterpillar 317 17.000 € Багер гасеничар 1998 Полска, Lubartów
Caterpillar 323DL 32.500 € Багер гасеничар 2008 Полска, Lubartów