Багер гасеничар Case CX250

PDF
багер гасеничар Case CX250
багер гасеничар Case CX250
багер гасеничар Case CX250 слика 2
багер гасеничар Case CX250 слика 3
багер гасеничар Case CX250 слика 4
багер гасеничар Case CX250 слика 5
багер гасеничар Case CX250 слика 6
багер гасеничар Case CX250 слика 7
багер гасеничар Case CX250 слика 8
багер гасеничар Case CX250 слика 9
багер гасеничар Case CX250 слика 10
багер гасеничар Case CX250 слика 11
багер гасеничар Case CX250 слика 12
багер гасеничар Case CX250 слика 13
Заинтересирани сте за огласот?
1/13
PDF
135.000 €
Контактирајте го продавачот
Марка:  Case
Модел:  CX250
Тип:  багер гасеничар
Година на производство:  2016
Работни часови:  6840 м/ч
Нето тежина:  27300 кг
Локација:  Украина
Датум на објавување:  9.6.2024
Machineryline ID:  PD28027
Мотор
Марка:  Isuzu
Гориво:  дизел
Состојба
Состојба:  половни
Дополнителни информации
Боја:  портокалов
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Case CX 130 D 102.000 € Багер гасеничар 2019 6000 м/ч Украина, Chernivtsi
CAT 330FL 138.000 € Багер гасеничар 2016 9900 м/ч Украина, Chernivtsi
Hidromek HMK 370LC 135.500 € Багер гасеничар 05/2016 5672 м/ч Украина, Chernivtsi