Багер гасеничар CATERPILLAR 323E

PDF
багер гасеничар CATERPILLAR 323E
багер гасеничар CATERPILLAR 323E слика 2
багер гасеничар CATERPILLAR 323E слика 3
багер гасеничар CATERPILLAR 323E слика 4
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
багер гасеничар CATERPILLAR 323E слика 6
багер гасеничар CATERPILLAR 323E слика 7
багер гасеничар CATERPILLAR 323E слика 8
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
1/8
PDF
69.500 €
Нето цена
83.122 €
Бруто цена
Контактирајте го продавачот
Марка CATERPILLAR
Модел 323E
Тип багер гасеничар
Година на производство 2015
Работни часови 8900 м/ч
Локација Франција
Датум на објавување ное 21, 2022
Machineryline ID DE31332
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Француски
VENTE PELLE CATERBILLAR 323E
2015
3 GODET(3BUCKETS)
EXCELLENT MACHINE
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Контакти на продавачот
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
captcha
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
багер гасеничар CATERPILLAR 320EL CATERPILLAR 320EL 75.000 € Багер гасеничар 2015 6200 м/ч Франција, Béthune
багер гасеничар CATERPILLAR 320E LRR CATERPILLAR 320E LRR 86.500 € Багер гасеничар 2015 8700 м/ч Франција, Béthune
багер гасеничар CATERPILLAR 374F CATERPILLAR 374F цена на барање Багер гасеничар 2015 10850 м/ч Франција, Rennes
багер гасеничар CATERPILLAR 312E CATERPILLAR 312E 90.000 € Багер гасеничар 2016 4372 м/ч Франција, Chateauroux
багер гасеничар CATERPILLAR 320E L CATERPILLAR 320E L 67.200 € Багер гасеничар 2012 11403 м/ч Франција, Paris
багер гасеничар CATERPILLAR 320 E CATERPILLAR 320 E 74.500 € Багер гасеничар 2012 7370 м/ч Франција, Béthune