Огласот Багер гасеничар CATERPILLAR 352FVG е продаден и не е вклучен во пребарувањето!
Слични огласи
багер гасеничар CATERPILLAR 336 D L CATERPILLAR 336 D L 125.000 € Багер гасеничар 2018-01-01 5697 м/ч Белгија, Stabroek
багер гасеничар CATERPILLAR 320FL CATERPILLAR 320FL 100.000 € Багер гасеничар 2017 3150 м/ч Белгија, Chaudfontaine (Embourg)
багер гасеничар CATERPILLAR 352F CATERPILLAR 352F 405.000 € Багер гасеничар 2019 1641 м/ч Франција, Nearly
багер гасеничар CATERPILLAR 320 FL CATERPILLAR 320 FL 119.900 € Багер гасеничар 2017-01-01 3500 м/ч Белгија, Sint Katelijne Waver
багер гасеничар CATERPILLAR 336 D L CATERPILLAR 336 D L 115.000 € Багер гасеничар 2017-01-01 6316 м/ч Белгија, Stabroek
багер гасеничар CATERPILLAR 352FVG
Продадено
1/28
355.000 €
Марка CATERPILLAR
Модел 352FVG
Тип багер гасеничар
Година на производство 2019
Работни часови 3076 м/ч
Локација Белгија Overijse
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот NDC80034
Кабина
Клима уред
Дополнителна опрема
Централно подмачкување
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Англиски
AIR CONDITIONER
AM FM RADIO
ANTI-THEFT SYSTEM
AUTO LUBE
AUXILIARY HYDRAULICS
BOOM CHECK VALVE
BOOM, 1 PIECE
CARBODY, STANDARD
CE PLATE
COUPLER, HYDRAULIC
COUPLER, QUICK
HAND AND FOOT CONTROL
LIGHTING
PRODUCT LINK
STICK CHECK VALVE
STICK, LONG
ULTRA LOW SULFUR DIESEL FUEL
Прикажи цел коментар
Свяжитесь с нашим русскоговорящим представителем: +33631744252 Сергей