Багер гасеничар CATERPILLAR 345 D LME / AC / ZSA /

PDF
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
1/30
PDF
79.000 €
Нето цена
94.010 €
Бруто цена
Контактирајте го продавачот
Марка CATERPILLAR
Тип багер гасеничар
Година на производство 2011
Работни часови 14013 м/ч
Нето тежина 52400 кг
Локација Германија Saarlouis
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот 21E117
Мотор
Марка Caterpillar
Сила 305 kW (415 кс)
Сопирачки
EBS
Кабина
Клима уред
Контрола на клима
Камера за рикверц
Дополнителна опрема
Централно подмачкување
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Германски
CAT 345 D LME
Kettenbagger
CAT Motor
305 KW
Gewicht : 52.400 Kg
Interne Nummer : 21E117 /
Central lubricant applic
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
багер гасеничар CATERPILLAR 329 DLN CATERPILLAR 329 DLN 85.500 € Багер гасеничар 2011 10612 м/ч Германија, Lemgo
багер гасеничар CATERPILLAR 320 DL CATERPILLAR 320 DL 89.500 € Багер гасеничар 2011 6000 м/ч Германија, Lemgo
багер гасеничар CATERPILLAR 321DLCR CATERPILLAR 321DLCR 67.000 € Багер гасеничар 2012 8082 м/ч Германија, Garching bei München
багер гасеничар CATERPILLAR 329 ELN CATERPILLAR 329 ELN 99.500 € Багер гасеничар 2012 8500 м/ч Германија, Lemgo
багер гасеничар CATERPILLAR 336 DLN CATERPILLAR 336 DLN 77.000 € Багер гасеничар 2011 Германија, Sindelfingen
багер гасеничар CATERPILLAR 336 E CATERPILLAR 336 E 99.950 € Багер гасеничар 2012 10500 м/ч Германија, Lemgo