Багер гасеничар CATERPILLAR 336D

PDF
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
1/14
PDF
63.000 €
Нето цена
74.340 €
Бруто цена
Контактирајте го продавачот
Марка CATERPILLAR
Модел 336D
Тип багер гасеничар
Година на производство 08/2012
Работни часови 18000 м/ч
Нето тежина 36000 кг
Локација Турција
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Machineryline ID VJ27314
Мотор
Марка Caterpillar 2012
Тип линиски
Гориво дизел
Турбо
Интеркулер
Зафатнина 7000 cм³
Евро Euro 5
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Боја златен
Дополнителни информации
Турски
Makinamız full revizyonlu olup bakımları yeni yapılmıştır
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
багер гасеничар CATERPILLAR 336D CATERPILLAR 336D цена на барање Багер гасеничар 2012 13000 м/ч Турција
багер гасеничар CATERPILLAR 318 C CATERPILLAR 318 C 35.000 € Багер гасеничар 2007 21000 м/ч Турција, Istanbul
багер гасеничар CATERPILLAR 390DLME CATERPILLAR 390DLME цена на барање Багер гасеничар 2012 22160 м/ч Грција, Πάτρα