Багер амфибија Caterpillar 320C

PDF
багер амфибија Caterpillar 320C
багер амфибија Caterpillar 320C
багер амфибија Caterpillar 320C слика 2
багер амфибија Caterpillar 320C слика 3
багер амфибија Caterpillar 320C слика 4
багер амфибија Caterpillar 320C слика 5
багер амфибија Caterpillar 320C слика 6
багер амфибија Caterpillar 320C слика 7
багер амфибија Caterpillar 320C слика 8
Заинтересирани сте за огласот?
1/8
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка:  Caterpillar
Модел:  320C
Тип:  багер амфибија
Година на производство:  2013
Локација:  Кина
Датум на објавување:  9.6.2024
Каталошки број на продавачот:  2605661
Каросерија
Кутија за алат: 
Мотор
Гориво:  дизел
Кабина
Токи-воки: 
Авто греач: 
Клима уред: 
Авто радио: 
Тахометар: 
Помошни фарови: 
Фарови за магла: 
Дополнителна опрема
Централно подмачкување: 
Хидрауличен чекан: 
Хидраулични ножици: 
Лопата: 
Состојба
Состојба:  половни
Гаранција::  1 година
Дополнителни информации
Боја:  златен

Дополнителни информации — Багер амфибија Caterpillar 320C

Англиски
Used amphibious excavators in shanghai with good condition, no oil leaking, no damage and warranty for one year.
If you want more information about it; contact me by Whatsapp/Wechat:покажи контакти

Company Introduce:
Ranxiang Engineering Machinery Limited are professional in international sales of the used construction machinery and equipment, long-term supply various of excavators, cranes, wheel loaders, bulldozers, backhoes forklifts and etc. Every machine is precisely inspected by the professional technicians and free charge of test drive for the customers and estimate after they satisfied.
Over the past few years, with the belief of good faith, superior quality and better service, we are now one of the leading exporters on used construction machines in both domestic and overseas market.

Contact us and to become the best partner!
Mobile Number:(+86)18855064786
Email:покажи контакти
WhatsAPP: (+86)покажи контакти
Wechat: покажи контакти
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Caterpillar 320C 1 € Багер амфибија 2016 3580 м/ч Кина, Shanghai
Caterpillar 320C цена на барање Багер амфибија 04/2016 260 м/ч Кина, Shanghai
Caterpillar 320C 45.500 US$ Багер амфибија 2010 3850 м/ч Кина, Hefei City, Anhui Province
Hitachi ZX240 43.500 € Багер амфибија 2013 Кина, Shanghai
Komatsu PC220-6 цена на барање Багер амфибија 2013 Euro 3 Кина
Caterpillar 320C 46.800 € Багер амфибија 7900 м/ч Euro 3 Кина, Hefei City, Anhui Province