Нови автодигалка XCMG QY25KC в наявності!

PDF
нови автодигалка XCMG QY25KC в наявності!
нови автодигалка XCMG QY25KC в наявності!
нови автодигалка XCMG QY25KC в наявності! слика 2
Заинтересирани сте за огласот?
1/2
PDF
174.800 US$
Бруто цена, ДДВ – 20%
≈ 163.500 €
145.666,67 US$
Нето цена
Контактирајте го продавачот
Марка:  XCMG
Тип:  автодигалка
Година на производство:  2022
Километража:  5500 км
Работни часови:  600 м/ч
Локација:  Украина Київ
Датум на објавување:  21.6.2024
Каталошки број на продавачот:  +380671015400
Можност за лизинг: 
Можно е купување на кредит: 
Можно е купување на рати: 
Состојба
Состојба:  нов
Дополнителни информации
Боја:  жолт

Дополнителни информации — Нови автодигалка XCMG QY25KC в наявності!

Руски
Більше фото по запиту.
Автокран XCMG 25т в наявності!
Звертайтесь за детальною інформацією.
Стан нового.
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи