Автодигалка XCMG QY25KC

PDF
автодигалка XCMG QY25KC
автодигалка XCMG QY25KC
автодигалка XCMG QY25KC слика 2
автодигалка XCMG QY25KC слика 3
автодигалка XCMG QY25KC слика 4
автодигалка XCMG QY25KC слика 5
автодигалка XCMG QY25KC слика 6
автодигалка XCMG QY25KC слика 7
автодигалка XCMG QY25KC слика 8
автодигалка XCMG QY25KC слика 9
автодигалка XCMG QY25KC слика 10
автодигалка XCMG QY25KC слика 11
автодигалка XCMG QY25KC слика 12
автодигалка XCMG QY25KC слика 13
автодигалка XCMG QY25KC слика 14
автодигалка XCMG QY25KC слика 15
автодигалка XCMG QY25KC слика 16
автодигалка XCMG QY25KC слика 17
Заинтересирани сте за огласот?
1/17
PDF
174.800 US$
Бруто цена, ДДВ – 20%
≈ 163.500 €
145.666,67 US$
Нето цена
Контактирајте го продавачот
Марка:  XCMG
Модел:  QY25KC
Тип:  автодигалка
Година на производство:  2022
Километража:  5591 км
Работни часови:  691 м/ч
Носивост:  25000 кг
Нето тежина:  30200 кг
Локација:  Украина Київ
Датум на објавување:  19.6.2024
Каталошки број на продавачот:  +380671800291
Можност за лизинг: 
Можно е купување на кредит: 
Можно е купување на рати: 
Опис
Дофат на стрела:  35 м
Дофаќач:  8.2 м
Мотор
Марка:  Shangchai
Сила:  221 kW (300 кс)
Гориво:  дизел
Зафатнина:  8880 cм³
Состојба
Состојба:  половни

Дополнителни информации — Автодигалка XCMG QY25KC

Украински
Майже новий автокран XCMG 25т
В НАЯВНОСТІ на складі в Україні
За детальною інформацією та фото звертайтесь за номером телефону
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи