Автодигалка XCMG QY50K QY50KA QY50KC QY50K-II 50 TON TRUCK CRANE XCMG

PDF
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
1/11
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка XCMG
Тип автодигалка
Година на производство 2020
Прва регистрација 2020
Локација Кина Shanghai, Jinshan District
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Machineryline ID GQ27417
Мотор
Евро Euro 5
Состојба
Состојба половни
Техничкиот преглед важи до 2021
Дополнителни информации
Боја златен
Дополнителни информации
Англиски
QY50K QY50KA QY50KC QY50K-II 50 TON TRUCK CRANE XCMG
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи