Автодигалка TEREX AC 35L

PDF
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка TEREX
Модел AC 35L
Тип автодигалка
Година на производство 2008
Работни часови 12500 м/ч
Носивост 35000 кг
Локација Франција Vigneux de Bretagne
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Machineryline ID NT26003
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Француски
FLECHETTE
MINES 02/22
VALIDE VGP
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
автодигалка TEREX AC40.2L TEREX AC40.2L цена на барање Автодигалка 2008 55731 км Франција, Vigneux de Bretagne
автодигалка TEREX RC 35 TEREX RC 35 цена на барање Автодигалка 2007 Франција, Vigneux de Bretagne
автодигалка GROVE RT 540 E GROVE RT 540 E цена на барање Автодигалка 2009 7200 м/ч Франција, Vigneux de Bretagne
автодигалка LIEBHERR LTM 1045-3.1 LIEBHERR LTM 1045-3.1 цена на барање Автодигалка 2007 10950 м/ч Франција, Vigneux de Bretagne
автодигалка LIEBHERR LTM 1030-2.1 LIEBHERR LTM 1030-2.1 цена на барање Автодигалка 2008 96850 км Франција, CHANDAI
автодигалка TEREX AC40-2L TEREX AC40-2L цена на барање Автодигалка 2008 82960 км Обединето Кралство, Billingham