Нови автодигалка TADANO ATF50G-3

PDF
нови автодигалка TADANO ATF50G-3
1/1
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка TADANO
Модел ATF50G-3
Тип автодигалка
Носивост 50000 кг
Дофат на стрела 56 м
Локација Украина Одесская обл
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Machineryline ID PQ12335
Оски
Оски 3
Состојба
Состојба нов
Дополнителни информации
Руски
предлагаем услуги автокранов грузоподъёмностью от 50 до 220 тонн.
Также в наличие имеется гусеничный кран 600 тонн.

детали и условия аренды по телефону
пропонуємо послуги автокранів вантажопідйомністю від 50 до 220 тонн.
Також в наявності є гусеничний кран 600 тонн.

деталі і умови оренди по телефону
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
нови автодигалка TADANO HK40 Нови TADANO HK40 цена на барање Автодигалка 45000 кг Tadano Украина, Одесская обл
автодигалка TADANO ATF50G-3 TADANO ATF50G-3 цена на барање Автодигалка 50000 кг 56 м Украина, Одесская обл
автодигалка TADANO ATF65G-4 TADANO ATF65G-4 цена на барање Автодигалка 326 кс 65000 кг Украина, Одесская обл
нови автодигалка TADANO ATF110G-5 Нови TADANO ATF110G-5 цена на барање Автодигалка нов 530 кс Украина, Одесская обл
нови автодигалка TADANO ATF400G-6 Нови TADANO ATF400G-6 цена на барање Автодигалка нов 400000 кг Украина, Одесская обл
нови автодигалка TADANO ATF100G-4 Нови TADANO ATF100G-4 цена на барање Автодигалка 100000 кг 71 м Украина, Одесская обл