Огласот Автодигалка Mercedes-Benz SK 1824 е продаден и не е вклучен во пребарувањето!
Слични огласи
автодигалка Zil ZIL KRANAS Zil ZIL KRANAS цена на барање Автодигалка 02/1994 Литванија, Taurage
автодигалка MAZ 5337 MAZ 5337 16.500 € Автодигалка 1996 24000 км Литванија, Kužiai
автодигалка Mercedes-Benz SK 1824
Продадено
автодигалка Mercedes-Benz SK 1824
автодигалка Mercedes-Benz SK 1824 слика 2
автодигалка Mercedes-Benz SK 1824 слика 3
автодигалка Mercedes-Benz SK 1824 слика 4
автодигалка Mercedes-Benz SK 1824 слика 5
автодигалка Mercedes-Benz SK 1824 слика 6
автодигалка Mercedes-Benz SK 1824 слика 7
1/7
Марка Mercedes-Benz
Модел SK 1824
Тип автодигалка
Година на производство 1995
Локација Литванија Kijėliai, Molėtai
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Machineryline ID JV32934
Мотор
Гориво дизел
Менувачи
Тип рачен
Оски
Оскина конфигурација 4x2
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Боја зелен