Автодигалка Liebherr HS855HD

PDF
автодигалка Liebherr HS855HD
автодигалка Liebherr HS855HD
автодигалка Liebherr HS855HD слика 2
автодигалка Liebherr HS855HD слика 3
автодигалка Liebherr HS855HD слика 4
автодигалка Liebherr HS855HD слика 5
автодигалка Liebherr HS855HD слика 6
автодигалка Liebherr HS855HD слика 7
автодигалка Liebherr HS855HD слика 8
автодигалка Liebherr HS855HD слика 9
автодигалка Liebherr HS855HD слика 10
автодигалка Liebherr HS855HD слика 11
автодигалка Liebherr HS855HD слика 12
автодигалка Liebherr HS855HD слика 13
автодигалка Liebherr HS855HD слика 14
автодигалка Liebherr HS855HD слика 15
автодигалка Liebherr HS855HD слика 16
автодигалка Liebherr HS855HD слика 17
автодигалка Liebherr HS855HD слика 18
автодигалка Liebherr HS855HD слика 19
автодигалка Liebherr HS855HD слика 20
автодигалка Liebherr HS855HD слика 21
автодигалка Liebherr HS855HD слика 22
автодигалка Liebherr HS855HD слика 23
автодигалка Liebherr HS855HD слика 24
автодигалка Liebherr HS855HD слика 25
автодигалка Liebherr HS855HD слика 26
автодигалка Liebherr HS855HD слика 27
автодигалка Liebherr HS855HD слика 28
автодигалка Liebherr HS855HD слика 29
автодигалка Liebherr HS855HD слика 30
автодигалка Liebherr HS855HD слика 31
автодигалка Liebherr HS855HD слика 32
автодигалка Liebherr HS855HD слика 33
автодигалка Liebherr HS855HD слика 34
автодигалка Liebherr HS855HD слика 35
автодигалка Liebherr HS855HD слика 36
автодигалка Liebherr HS855HD слика 37
автодигалка Liebherr HS855HD слика 38
автодигалка Liebherr HS855HD слика 39
автодигалка Liebherr HS855HD слика 40
автодигалка Liebherr HS855HD слика 41
автодигалка Liebherr HS855HD слика 42
Заинтересирани сте за огласот?
1/42
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка:  Liebherr
Модел:  HS855HD
Тип:  автодигалка
Година на производство:  2007
Работни часови:  26700 м/ч
Локација:  Израел Ramat Hasharon
Датум на објавување:  9.6.2024
Каталошки број на продавачот:  #K03GBY
Состојба
Состојба:  половни

Дополнителни информации — Автодигалка Liebherr HS855HD

Англиски
Around 26,700 hours, Boom: 32m, Counterweight 26,3 ton, "CE" Certified, Good Condition & Appearance

= More information =

Serial number: 184600
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Liebherr LTF 1045-1 цена на барање Автодигалка 2007 150000 км Обединето Кралство, Middlesbrough
Liebherr MK 100 245.000 € Автодигалка 2007 70000 км Германија, Frankfurt am Main
Liebherr LTM1040-2.1 цена на барање Автодигалка 2007 131000 км Холандија, Made