Автодигалка LIEBHERR LTM 1045-3.1

PDF
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка LIEBHERR
Модел LTM 1045-3.1
Тип автодигалка
Година на производство 2007
Работни часови 10950 м/ч
Носивост 45000 кг
Локација Франција Vigneux de Bretagne
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Machineryline ID MT26003
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Француски
Fléchette/JIB
Valide aux mines et VGP
Warranty Garage
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
автодигалка LIEBHERR LTM 1030-2.1 LIEBHERR LTM 1030-2.1 цена на барање Автодигалка 2008 96850 км Франција, CHANDAI
автодигалка LIEBHERR LTM 1090-4.1 LIEBHERR LTM 1090-4.1 цена на барање Автодигалка 2010 69000 км Франција, CHANDAI
автодигалка TEREX AC 35L TEREX AC 35L цена на барање Автодигалка 2008 12500 м/ч Франција, Vigneux de Bretagne
автодигалка LIEBHERR LTM 1030-2.1 LIEBHERR LTM 1030-2.1 цена на барање Автодигалка 2003 249000 км Франција, CHANDAI
автодигалка GROVE RT 540 E GROVE RT 540 E цена на барање Автодигалка 2009 7200 м/ч Франција, Vigneux de Bretagne
автодигалка GROVE GMK 3055 GROVE GMK 3055 цена на барање Автодигалка 2007 181000 км Франција, Vigneux de Bretagne