Автодигалка KOBELCO RK160-2

PDF
PDF
55.000 US$
Бруто цена, ДДВ – 20%
≈ 48.810 €
45.833,33 US$
Нето цена
Контактирајте го продавачот
Марка KOBELCO
Модел RK160-2
Тип автодигалка
Година на производство 04/1996
Носивост 16000 кг
Нето тежина 19000 кг
Дофат на стрела 25 м
Локација Украина Одесская обл
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Machineryline ID EY12225
Опис
Дофаќач 5 м
Оски
Оскина конфигурација 4x4
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Руски
предлагаем к продаже кран KOBELCO RK160-2
цена с НДС в грн безнал
пропонуємо до продажу кран KOBELCO RK160-2
ціна з ПДВ в грн безнал
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
автодигалка KOBELCO RK350 KOBELCO RK350 цена на барање Автодигалка 1996 35000 кг Украина, Одесская обл
автодигалка KOBELCO RK160-2 KOBELCO RK160-2 65.000 US$ Автодигалка 04/1998 16 кг Украина, Одесская обл
автодигалка KATO KR10H-L KATO KR10H-L 35.000 € Автодигалка 1996 95720 км Украина, Одесская обл
автодигалка KOMATSU LT300-1 KOMATSU LT300-1 65 US$ Автодигалка 1996 5000 кг Украина, Одесская обл
автодигалка KOBELCO RK160-5 KOBELCO RK160-5 88.000 € Автодигалка 07/2008 108000 км Украина, Одесская обл