Автодигалка KATO NK200

PDF
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
1/13
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка KATO
Модел NK200
Тип автодигалка
Година на производство 1991
Километража 173000 км
Носивост 20000 кг
Дофат на стрела 24.5 м
Висина на подигање 26.2 м
Локација Латвија Rīga
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот 1595
Опис
Марка на кран Kato
Модел NK-200E-III
Дофаќач 7.5 м
Брзина 65 км/ч
Мотор
Марка Mitsubishi
Сила 165 kW (224 кс)
Оски
Оски 3
Оскина конфигурација 6x4
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Боја портокалов
Дополнителни информации
Англиски
All terrain crane KATO NK-200E-III;
3 piece boom 26,4 meter + jib 7,5 meter. 173000 km in the odometer.
carrier MITSUBISHI K203BLA;
Good working condition;
Worldwide shipping options.
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
автодигалка KATO KR500S KATO KR500S цена на барање Автодигалка 1988 270 кс Латвија, Rīga
автодигалка KATO NK500E KATO NK500E цена на барање Автодигалка 1990 4560 м/ч Кина, Xinzhuanm Shanghai
автодигалка KATO NK250E KATO NK250E 28.000 US$ Автодигалка 1992 25000 кг Кина, Shanghai
автодигалка KATO NK250-V KATO NK250-V цена на барање Автодигалка 05/1992 Кина, Shanghai
автодигалка KATO NK400-III KATO NK400-III цена на барање Автодигалка 1989 8500 м/ч Кина, Xinzhuanm Shanghai
автодигалка GROVE GMK 2035 GROVE GMK 2035 45.000 € Автодигалка 12/1996 160000 км Латвија, Rīga