Автодигалка KATO MR-200I

PDF
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка KATO
Модел MR-200I
Тип автодигалка
Година на производство 2016
Километража 20744 км
Работни часови 3011 м/ч
Локација Обединето Кралство Billingham
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот 4667
Оски
Оски 2
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Боја портокалов
Дополнителни информации
Англиски
Used Kato MR-200i for sale
20t Capacity
28m Main boom
5.8m Fly Jib
2 Winches
Ball Hook
20t Hook block
PRICE: POA
Прикажи цел коментар
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
автодигалка KATO CR200Ri KATO CR200Ri цена на барање Автодигалка 2015 36000 км Обединето Кралство, Billingham
автодигалка KATO CR200Ri City KATO CR200Ri City цена на барање Автодигалка 09/2016 29000 км Обединето Кралство, Oxon
автодигалка TEREX Challenger 3180 TEREX Challenger 3180 цена на барање Автодигалка 2016 13449 км Обединето Кралство, Billingham
автодигалка GROVE GMK 2035 E GROVE GMK 2035 E цена на барање Автодигалка 2014 58443 км Обединето Кралство, Billingham
автодигалка LIEBHERR LTC 1045-3.1 LIEBHERR LTC 1045-3.1 396.300 € Автодигалка 2015 54413 км Обединето Кралство, Billingham
автодигалка LIEBHERR LTM 1500-8.1 LIEBHERR LTM 1500-8.1 цена на барање Автодигалка 2014 35800 км Обединето Кралство, Billingham