Автодигалка IVECO trakker 310

PDF
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
1/16
PDF
33.000 €
Нето цена
39.600 €
Бруто цена
Контактирајте го продавачот
Марка IVECO
Модел trakker 310
Тип автодигалка
Година на производство 2006
Километража 567000 км
Локација Италија San Cipriano Picentino
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот pm1195
Оски
Оски 3
Оскина конфигурација 6x4
Суспензија пружина/пружина
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Италијански
AUTOCARRO
IVECO
TRAKKER 310
COD.INTERNO PM1195

DESCRIZIONE – Autocarro in ottime condizioni generali, usato, cassone con gru Hiab 144 s2 ( possibilità di ribaltabile e gru) con motore sostituito,
3 assi, 6x4, cambio manuale zf, Euro 3, clima, ABS, AdBlue, balestrato, bloccaggio differenziale, balestrato, disponibile in sede dal 10/12/2021
POSSIBILITA’ DI FINANZIAMENTO SOLO PER DITTE INDIVIDUALI

Motore – IVECO

Km – 567.000
Anno - 2006

Passo –
Potenza netta – 310 cv – 233 kwPrezzo : Euro 33.000,00 + IVA
Прикажи цел коментар
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
автодигалка IVECO TRAKKER 410 IVECO TRAKKER 410 125.000 € Автодигалка 2007 29024 км Италија, Cuneo
автодигалка TADANO AFT60G.4 TADANO AFT60G.4 цена на барање Автодигалка 2006 65000 кг Италија, San Giorgio di Mantova (MN)
автодигалка LIEBHERR LTM 1220-5.2 LIEBHERR LTM 1220-5.2 цена на барање Автодигалка 2006 220000 кг Италија, San Giorgio di Mantova (MN)
автодигалка LIEBHERR LTM 1070-4.1 LIEBHERR LTM 1070-4.1 цена на барање Автодигалка 2006 70000 кг Италија, San Paolo BS